Hakkımızda

Yöntem Tesisat Su Kaçağı Tespit ve Tamir Hizmetleri, yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek su sızıntılarını, kaçaklarını ve gider borularında oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla faaliyetine başlamıştır. Ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gerek su kaçağı, gerkese tıkanıklık tamiratlarının önemli derecede kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, son teknoloji cihazlar ile noktası noktası kaçağın ya da sızdırmanın tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Firmamız, ciddi bir zaman kaybının yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş zemin/duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır. Üstelik müşterilerimizin ciddi maddi ekonomik olarak tasarruf elde etmesini sağlamaktır.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan, ayrıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir. Bu nedenle firmamız yaptığı işlere 6 ay garanti verebilmektedir. Üstelik bu garanti %100 işçilik ve malzeme garantisidir. Garanti su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri içindir. Tıkanıklık açma hizmeti dahil değildir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız işi yapana kadar değil, iş bittikten sonra da müşterilerine vermiş olduğu garanti kapsamında desteğini sürdürmektedir.

Merkezi İstanbul Anadolu Yakası’nda olan firmamız, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve Kocaeli’nin tüm semtlerine hizmet vermektedir.

En iyi referansı, bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

 

Hakkımızda

Yöntem Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri